Basketboll

MBYLLET PJESA E PARË, YLLI SHKON NË PUSHIM ME EPËRSI TË NGUSHTË NDAJ RAHOVECIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes së vlefshme për xhiron e katërt të Ligës Unike mes Rahovecit dhe Yllit.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Yllit me rezultat 34-41.

Te Rahoveci më të mirët ishin, Milik Yarbrough e Cavon Baker me nga 7 pikë.

Te Ylli deri tani u dalluan, Brandon Randolph me 13 e Erjon Kastrati me 12 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.