Basketboll

Ç3: YLLI NGUSHTON SHUMË AVANTAZHIN E PRISHTINËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet çereku i tretë i ndeshjes të vlefshme për xhiron e 11-të të ArtMotion Superligës mes Prishtinës dhe Yllit.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra e Prishtinës me rezultat 62-57.

Te Prishtina deri tani u dallua, Nikolas Tomsick me 18 pikë.

Te Ylli më i miri ishte, Mikaile Tmusiq me 22 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.