Basketboll

MBYLLET PJESA E PARË, MYSAFIRËT PO AVANCOJNË NË MITROVICË

Prishtinë(AsistiOnline) – Mbyllet edhe pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Trepçës dhe Yllit e vlefshme për xhiron 15 të stinorit pranveror në ArtMotion Superligën e Kosovës.

Pas pjesës së parë më e mirë u tregua skuadra e Yllit që po avancon me rezultatin 27-36.

Te Trepça deri tani u dallua, Ty Cockfield me 11 pikë.

Te Ylli më i miri ishte, Erjon Kastrati me 10 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.