Basketboll

PRISHTINA SHKON NË PUSHIM ME AVANTAZH SOLID NDAJ DRITËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet, Dritës dhe Prishtinës e vlefshëm për xhiron 15 të stinorit pranveror në ArtMotion Superligën e Kosovës.

Pas pjesës së parë po avancon ekipi i Prishtinës me rezultatin 42-59.

Te Drita deri tani u dallua, Qëndrim Demi me 19 pikë.

Te Prishtinamë i miri ishte, Jetmir Zeqiri me 13 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.