Basketboll

BASHKIMI ZBUT AVANTAZHIN E RAHOVECIT NË FUND TË PJESËS SË PARË

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon pjesa e parë ndeshjes ndërmjet, Rahovecit dhe Bashkimit e vlefshme për xhiron 18 të stinorit pranveror në ArtMotion Superligën e Kosovës.

Pas pjesës parë po avancon ekipi i Rahovecit me rezultatin 40-30.

Te Rahoveci u dallua, Cavon Baker me 14 pikë.

Te Bashkimi më i miri ishte, Julien Lewis me 12 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.