Basketboll

Ç3: EPËRSI IDENTIKE E RAHOVECIT SI NË PJESËN E PARË

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon çereku i tretë i ndeshjes ndërmjet, Rahovecit dhe Bashkimit e vlefshme për xhiron 18 të stinorit pranveror në ArtMotion Superligën e Kosovës.

Pas çerekut të tretë po avancon ekipi i Rahovecit me rezultatin 60-50.

Te Rahoveci u dallua, Milik Yarbrough me 18 pikë.

Te Bashkimi më i miri ishte, Valon Bunjaku me 17 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.