Basketboll

ÇFARË STARTI I FUQISHËM I RAHOVECIT NDAJ BASHKIMIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon çereku i parë ndeshjes ndërmjet, Rahovecit dhe Bashkimit e vlefshme për xhiron 18 të stinorit pranveror në ArtMotion Superligën e Kosovës.

Pas çerekut të parë po avancon ekipi i Rahovecit me rezultatin 25-11.

Te Rahoveci u dallua, Musab Mala me 7 pikë.

Te Bashkimi më i miri ishte, Julien Lewis me 5 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.