Basketboll

Ç3: PRIZRENI RRËMBEN AVANTAZHIN MINIMAL NDAJ RAHOVECIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon çereku i tretë ndeshjes ndërmjet, Rahovecit dhe Prizrenit 16 e vlefshme për xhiron 10 të Ligës Unike.

Pas çerekut të tretë po avancon ekipi i Prizrenit 16 me rezultatin 69-70.

Te Rahoveci u dallua, Milik Yarbrough me 23 pikë.

Te Prizreni 16 më i miri ishte, Courney Fells me 22 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.