Basketboll

XHIRO 10 E LIGËS UNIKES MBYLLET SOT NË KAMZË

Prishtinë(AsistiOnline) – Xhiro 10 e Ligës Unike te meshkujt mbyllet sot me një duel tejet interesant.

Në këtë sfidë ndeshen dy ekipe nga Shqipëria dhe Kosova e që pritet një rivalitet i madh.

Bëhet fjalë për ndeshjen ndërmjet Kamza Basket dhe Pejës. Kamza ka dy fitore e shtatë humbje, ndërsa pejanët gjashtë fitore e tri humbje.

Te Peja edhe sot pritet të mungojë treshja e lojtarëve, Berisha, Ilter, Maxwell.

Sfida fillon nga ora 17:00, por ende nuk dihet nëse do të transmetohet në ndonjë televizion.

Si zakonisht të rejat para dhe pas ndeshjes, pesëshet startuese, rezultatin, por edhe raportin final të sfidës do të mund ti gjeni në portalin e vetëm në shqiptari, dedikuar ekskluzivisht basketbollit, AsistiOnline.com

/AsistiOnline.com/

 

Komentet janë të mbyllura.