Basketboll

ÇEREKFINALJA E RADHËS NË KUPËN ELITE, YLLI NDAJ DRITËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Përballja e tretë gjysmëfinale e Kupës së Kosovës për kategorinë elitare, sot zhvillohet mes Yllit dhe Dritës.

Realisht ky pritet të jetë një duel fare i lehtë për Golden Eagle Yllin që ka fat që ndeshet me Dritën, pas klubi gjilanas sivjet nuk di për fitore në basketbollin e Kosovës.

Në gjysmëfinale, fituesi i këtij dueli do të takohet me fituesin e sfidës, Bashkimi – Prizreni 16.

Sfida fillon nga ora 17:00 dhe transmetohet direkt në Platformën Artmotion në KSport.

Si zakonisht të rejat para dhe pas ndeshjes, pesëshet startuese, rezultatin, por edhe raportin final të sfidës do të mund ti gjeni në portalin e vetëm në shqiptari, dedikuar ekskluzivisht basketbollit, AsistiOnline.com

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.