Basketboll

BASHKIMI PO E MPOSHT YLLIN PAS PJESËS SË PARË!

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet, Yllit dhe Bashkimit e vlefshme për gjysmëfinalen e Kupës së Kosovës.

Pas pjesës së parë po avancon ekipi i Bashkimit me rezultatin 37-39.

Te Ylli deri tani u dallua, Erjon Kastrati me 15 pikë.

Te Bashkimi më i miri ishte, John Florveus me 13 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.