Basketboll

SUPER-NDESHJE NË “KARAGAÇ”, MBYLLET NGUSHTË PJESA E PARË

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon pjesa e parë e finales së madhe ndërmet, Trepçës dhe Bashkimit.

Pas pjesës së parë po avancon ekipi i Trepçës me rezultatin 37-36.

Te Trepça më i miri ishte, Drilon Hajrizi me 13 pikë.

Te Bashkimi deri tani u dallua, John Florevus me 10 pikë.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.