Basketboll

RAHOVECI ZYRTARIZON JONESIN, KONFIRMON LAJMIN E ASISTIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Lojtar të ri për skuadrën sonte ka zyrtarizuar edhe Rahoveci, duke konfirmuar atë që AsistiOnline.com e kishte paralajmëruar gjatë ditës së djeshme.

‘Vreshtarët’ kanë shtuar në ekip qendrën amerikane, Reggie Jones.

Detaje për lojtarin dhe karrierën e tij gjeni në lajmin e mëposhtëm:

EKSKLUZIVE: RAHOVECI PËRFORCOHET ME KËTA DY LOJTARË NË POZITAT 4/5

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.