Basketboll

TREPÇA E KONFIRMON EDHE NJË LAJM TË ASISTIT, TRANSFERON MIKE EDWARDSIN

Prishtinë(AsistiOnline) – Skuadra e Trepçës e ka zyrtrizuar sot edhe një transfer të ri të cilin AsistiOnline.com e kishte paralajmëruar se do të ndodhë ditë më parë.

Mitrovicasit kanë konfirmuar se kanë nënshkruajtur me qendrën amerikane, Mike Edwards.

Detaje për lojtarin dhe karrierën e tij mund të gjeni në lajmin e mëposhtëm:

EKSKLUZIVE: MIKE EDWARDS QENDRA E RE E TREPÇËS?

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.