Basketboll

PRISHTINA SONTE NDAJ SKUADRËS IZRAELITE PËR FAZËN E DYTË NË BIBL

Prishtinë(AsistiOnline) – Sigal Prishtina sonte e zhvillon duelin e radhës në Ligën Ndërkombëtare Ballkanike.

Kryeqytetasit e Kosovës do të takohen me ekipin izraelit ”Hapoel Galil Elion”, duel ky i vlefshëm për fazën e dytë të garës.

Të dyja ekipet duelojnë sot mes vete për herë të parë në histori, derisa sfida nisë nga ora 19:00 dhe transmetohet direkt në Platformën Artmotion.

Si zakonisht të rejat para dhe pas ndeshjes, pesëshet startuese, rezultatin, por edhe raportin final të sfidës do të mund ti gjeni në portalin e vetëm në shqiptari, dedikuar ekskluzivisht basketbollit, AsistiOnline.com

/AsistiOnline.com/

 

 

Komentet janë të mbyllura.