Basketboll

BEFASI PAS 20 MINUTAVE TË PARA, TEUTA PO E MPOSHT YLLIN!

Prishtinë(AsistiOnline) – Përfundon pjesa e parë e duelit ndërmjet Yllit dhe Teutës, sfidë kjo e vlefshme për gjysmëfinalen e Ligës Unike.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Teutës me rezultatin 36-38.

Te Ylli deri tani u dallua, Erjon Kastrati me 11 pikë.

Te Teuta aktualisht më i dalluari është, Nassir Core me 13 pikë.

_____________________________

Ju sjellim pesëshet startuese të ndeshjes, Golden Eagle Ylli – Teuta, sfidë kjo e vlefshme për gjysmëfinalen e Ligës Unike.

Ylli: Harris, Kastrati, Tmusiq, Shirko, Graf

Teuta: Gorea, Bruce, Lilaj, Peterson, Bircaj.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.