Transferet te Istogu, trajneri zbulon se cilët lojtarë janë duke i kërkuar (VIDEO)

Prishtinë(AsistiOnline) – Klubi i Istogut pritet që sivjet të bëjë gara në elitën e basketbollit kosovar.

Trajneri i ekipit, Fikret Shatri dje në ASIST ka folur rreth merkatos së klubit dhe ka zbuluar se cilët lojtarë dëshiron ti ketë në ekip dhe se nga cili klub synon të transferojë një lojtar.

Ndiqni deklarimin e tij:

 

Të fundit:

Të ngjajshme: