Basketboll

Kakruki rikthehet në elitën maqedonase te skuadra shqiptare e Çairit

Prishtinë(AsistiOnline) – Valmir Kakruki është rikthyer në elitën e basketbollit maqedonas.

Lojtari që dje është larguar përfundimisht nga skuadra e Bashkimit, tash ka ndërruar ekip por edhe shtet.

Lojtari është prezantuar sot në elitën maqedonase te skuadra shqiptare e Çairit që sivjet po tregon rezultate shumë të mira atje dhe është ekip pretendent për pozitat e para në tabelë.

Kakruki në edicionin e kaluar u paraqit te Prishtina e sivjet ishte transferuar te Bashkimi.

/AsistiOnline.com/

 

Komentet janë të mbyllura.