Basketboll

Prishtina sot luan në kryeqytet ndaj Lovcenit në Ligën Ballkanike

Prishtinë(AsistiOnline) – Sigal Prishtina sot e zhvillon ndeshjen e dytë të stinorit në Ligën Ballkanike.

Ekipi kosovar nga kryeqyteti luan në shtëpi ndaj Lovcenit të Cetinjes nga Mali i Zi.

Ndeshjen e parë në Cetinje e fitoi Lovceni me rezultat 90-83.

Sfida e sontme fillon nga ora 17:30 dhe transmetohet direkt në RTK si dhe You Tube.

 

Komentet janë të mbyllura.