Basketboll

Sot gjysmëfinalja e parë e Kupës së Ligës së parë

Prishtinë(AsistiOnline) – Përveç ndeshjeve çerekfinale të Kupës së meshkujve nga kategoria elitare, sot dhe nesër në Gjakovë zhvillohen edhe dy gjysmëfinalet e Kupës së Ligës së parë.

Në ndeshjen e sotme takohen, Bora dhe Kosovari, dy ekipe të cilat edhe në garat e stinorit të rregullt janë duke luftuar për inkuadrim në Superligë.

Kjo ndeshje fillon nga ora 14:00 dhe transmetohet direkt në KSport.

Komentet janë të mbyllura.