Basketboll

Bora me shumë transfere, zyrtarizon transferimin e Ardit Pepajt

Prishtinë(AsistiOnline) – Ardit Pepaj është transferi i rradhës te ekipi i inkuadruar në Superligën e Kosovës.

Klubi prishtinas ka njoftuar se ka arritur marrëveshje 2 vjeçare me Ardit Pepajn.

Lojtari istogas së fundmi luajti te Vëllaznimi dhe kishte paraqitje tejet pozitive.

Pepaj luajti edhe te Golden Eagle Ylli, derisa karrierën e kishte nisur te Istogu.

Bora deri tani ka zyrtarizuar edhe transferimet e Rezart Mehmedit dhe Jetmir Zeqirit.

/AsistiOnline.com/

Komentet janë të mbyllura.