LIGA UNIKE

TRAJNERI I TIRANËS: EMOCIONET E LIGËS UNIKE DHE MUNGESAT NDIKUAN NË HUMBJE

Prishtinë(AsistiOnline) - Trajneri i Tiranës, Erkand Karaj pas ndeshjes e ka komentuar humbjen nga Goga Basket në çerekfinale të Ligës Unike.   Ai tha se skuadra...

GOGA BASKET GJYSMËFINALISTI I RRADHËS NË LIGËN UNIKE

Prishtinë(AsistiOnline) - Çerekfinalja e tretë e Ligës Unike, është mbyllur para pak çasteve me fitoren e Goga Basket ndaj Tiranës. Skuadra bregdetare nga Durrësi, Goga...

TIRANA NGUSHTON SHUMË AVANTAZHIN E GOGËS

Prishtinë(AsistiOnline) - Mbyllet edhe çereku i tretë, ndërmjet Goga Basket - Tirana e vlefshme për çerekfinalen e Ligës Unike mes Kosovës dhe Shqipërisë. Pas çerekut...

GOGA ME EPËRSI TË KONSIDERUAR NDAJ TIRANËS NË PJESËN E PARË

Prishtinë(AsistiOnline) - Mbyllet pjesa e parë, ndërmjet Goga Basket - Tirana e vlefshme për çerekfinalen e Ligës Unike mes Kosovës dhe Shqipërisë. Pas pjesës së...

GOGA E NISË MË MIRË SE TIRANA

Prishtinë(AsistiOnline) - Ka nisur ndeshja, ndërmjet Goga Basket - Tirana e vlefshme për çerekfinalen e Ligës Unike mes Kosovës dhe Shqipërisë. Pas çerekut të parë...

GOGA DHE TIRANA SIVJET JANË TAKUAR DY HERË MES VETE, CILI EKIP PRIN ME FITORE?

Prishtinë(AsistiOnline) - Dy skuadrat shqiptare, Goga Basket dhe Tirana, takohen sot në kuadër të Ligës Unike të basketbollit mes Kosovës dhe Shqipërisë. Kjo ndeshje...

FINALISTËT E KUPËS SË KOSOVËS, SOT PËRBALLEN NË LIGËN UNIKE

Prishtinë(AsistiOnline) - Përballja e dytë e ditës në Ligën Unike, është ajo mes dy skuadrave kosovare që sa herë luajnë krijojnë rivalitet të konsiderueshëm. Sigal...

DITA E SOTME NISË ME DY SKUADRAT NGA SHQIPËRIA

Prishtinë(AsistiOnline) - Liga Unike e basketbollit mes Kosovës dhe Shqipërisë, vazhdon edhe sot me dy ndeshje mjaftë interesante. Ndeshja e parë për sot, do të...

SOT DY ÇEREKFINALET E FUNDIT TË LIGËS UNIKE

Prishtinë(AsistiOnline) - Liga Unike e basketbollit mes Kosovës dhe Shqipërisë, vazhdon sot me dy ndeshjet e fundit çerekfinale. Në ndeshjen e parë që nisë nga...

Të fundit: