Basketboll

TEUTA DHE RAHOVECI HAPIN SOT XHIRON 9 TË LIGËS UNIKE

Prishtinë(AsistiOnline) – Dita e sotme hap xhiron e 9-të në Ligën Unike për meshkuj.

Sfida e parë e kësaj xhiro zhvillohet mes Teutës dhe Rahovecit. Takimi shihet shumë interesant, pasi durrësakët kanë katër fitore dhe katër humbje, ndërsa rahovecasit tri fitore dhe pesë humbje.

Sfida fillon nga ora 17:00 dhe pritet të transmetohet direkt në RTSH.

Si zakonisht të rejat para dhe pas ndeshjes, pesëshet startuese, rezultatin, por edhe raportin final të sfidës do të mund ti gjeni në portalin e vetëm në shqiptari, dedikuar ekskluzivisht basketbollit, AsistiOnline.com

/AsistiOnline.com/

 

Komentet janë të mbyllura.