Basketboll

A DO TË JETË EDHE SOT E ZJARRTË PALESTRA “MIZAHIR ISMA”? KY ËSHTË NUMRI I BILETAVE TË SHITURA PËR DUELIN, RAHOVECI – TREPÇA  

Kur ka mbetur më pak se dy orë deri të fillimi i ndeshjes së fundit të xhiros së 25-të në Superligën e basketbollit kosovar, Rahoveci – Trepça, rahobevianët tashmë kanë filluar ti blejnë biletat për ta përcjellur ndeshjen nga ulëset e palestrës “Mizahir Isma”.

ASISTI momentalisht ndodhët bë vendin e ngjarjes dhe nga informacionet që ka siguruar deri në këtë moment janë shitur afër 1000 bileta, por bë shitje janë edhe 1000 të tjera, pasi për këtë duel kanë dal në treg saktësisht 2000 bileta.

Kujtojmë që ndeshja Rahoveci – Trepça zhvillohet ora 17:00 dhe transmetohet direkt në Art Sport 1 dhe Klan Kosova./ASISTI.

Komentet janë të mbyllura.