Basketboll

TREPÇA – BOREA, REZULTAT I THELLË PAS PJESËS SË PARË

Prishtinë (AsistiOnline) – Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes hapëse të xhiros së 26-të të elitës së basketbollit tonë, ndërmjet Trepçës dhe Boreas.

Pas pjesës së parë, ekipi vendas i Trepçës po avancon thellë në rezultat, 77-25.

Vlen të ceket se ekipi pejan, Borea sot ka udhëtuar me vetëm 8 lojtarë në Mitrovicë.

Komentet janë të mbyllura.