Basketboll

Ç3: VAZHDON EPËRSIA E THELLË E MYSAFIRËVE NGA THERANDA

Prishtinë (AsistiOnline) – Ka përfunduar edhe çereku i tretë i ndeshjes, Borea – Golden Eagle Ylli.

Epërsia e therandasve vazhdon të rritet, 55-111.

Deri më tnai më të dalluarit në ekipin e Yllit janë: Romelo Banks me 21 pikë dhe Leonard Mekaj me 19 sosh.

Përderisa tek Borea po dallohen: Ilir Shala me 17 pikë dhe Aron Laja me 11 sosh.

Nuk ka pasur ndonjë ndryshim në rezultat në këtë takim, përderisa Ylli vetëm sa e ka rritur epërsinë.

Komentet janë të mbyllura.