Basketboll

NË PEJË NDESHJE PA SYNIME

Prishtinë (AsistiOnline) – Ndeshja e dytë që zhvillohet sot në kuadër të xhiros së 28-të të Superligës së Kosovës, është ajo në mes të AFK Boreas dhe Golden Eagle Yllit.

Kjo ndeshje nis në orën 17:00, përderisa të dyja skuadrat nuk është se kanë synime të theksuara në këtë takim. Borea veçse ka rënë nga Liga. Përderisa, Golden Eagle Ylli ka siguruar pozitën e dytë në tabelë.

Kjo ndeshje transmetohet direkt në Platformën më ekskluzive në vend, ArtMotion. E cila po bën revolucion në basketbollin kosovar.

Komentet janë të mbyllura.