Basketboll

SHTYHET NDESHJA E DYTË FINALE E LIGËS SË PARË

Prishtinë (AsistiOnline) – Federata e Basketbollit të Kosovës, ka bërë një njoftim të rëndësishëm sa i përket ndeshjes së dytë finale të Ligës së parë.

‘’Ju njoftoje se ndeshja e II Finale e Liges se Para Vëllaznimi vs Feronikeli per shkak problemeve teknike dhe konfom marëveshjes se mes te FBK-se dhe platformes Art Motion zhvillohet te enjten, ora 19:00, Vëllaznimi vs Feronikeli’’, thuhet tutje në njoftimin e FBK-së.

Komentet janë të mbyllura.