Basketboll

Ç1: EPËRSIA NË ANËN E PRISHTINËS

Prishtinë (AsistiOnline) – Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes së dytë finale të ”Play Off”-it në Superligën e meshkujve ndërmjet, Rahovecit dhe Prishtinës.

Pas kësaj pjesë loje, po avancon skuadra mysafire e Prishtinës 15-22.

Më të dalluarit tek Rahoveci janë, Minnis me 6 pikë e Qallaku me 4 sosh.

Përderisa tek Prishtina po dallohen, Myles me 6 pikë e Bashir me 5 sosh.

Ndeshje tejet interesante në Rahovec.

 

 

Komentet janë të mbyllura.