Basketboll

Ç3: RAHOVECI RRËMBEN EPËRSINË

Prishtinë (AsistiOnline) – Ka përfunduar çereku i tretë i ndeshjes së dytë finale të ”Play Off”-it në Superligën e meshkujve ndërmjet, Rahovecit dhe Prishtinës.

Pas kësaj periudhe, skuadra e Rahovecit ka përmbysur rezultatin dhe po avancon 41-43.

Më të dalluarit tek Rahoveci janë, Deshon Minnis me 24 pikë e Fred Richardson me 22 sosh.

Përderisa tek Prishtina po dallohen, Dardan Berisha me 21 pikë e Bashir me 18 sosh.

Një pjesë lojë tejet interesante dhe që epërsia është shumë e ngushtë.

Komentet janë të mbyllura.