Basketboll

LAJM FANTASTIK PËR TIFOZËT E RAHOVECIT! KAPITENI KA FILLUAR STËRVITJET…..

Kapiteni i Rahovecit, Rron Grapci edicionin e kaluar ishte një nga pikat më të forta të skuadrës por për fatin e tij të keq ai pësoi lëndim para fazës së Play Off-it më pas u desh intervenimi mjekësorë për ta ta shëruar lëndimin gju.

Sipas burimeve të fundit të Asistionline.com, Grapci tashmë ka filluar stërvitjet për tu përgatitur për sezonin e ri të garave.

Gjithashtu, Asistionline merr vesh se kapiteni rahovecian ka filluar fitnesin dhe shumë shpejt pritet të stërvitet edhe me top.

Rikthimi i Rron Grapcit do të jetë lajm i madh edhe për Bujar Locin, pasi Rahoveci synon paraqitje edhe më të mirë sezonin e ardhshëm në Superligës por në garat ndërkombëtare./Asistionline.com.

Komentet janë të mbyllura.