Basketboll

EKSKLUZIVE/ZYRTARE: ARIAN MEHMETI ËSHTË LOJTAR I LIRË, VËRSHOJNË OFERTAT NGA SKUADRAT E SUPERLIGËS  

Një nga lojtarët më atraktiv në Superligë edicion e kaluar, Arian Mehmeti shumë shpejt pritet të bëhet me skuadër të re, shkruan eksluzivisht Asistionline.com.

Sipas burimeve të sigurta të redaksisë së Asistionline.com, Arian Mehmeti ka ndërprerë kontratën me KB Lipjani dhe shumë shpejtë pritet të bëhet me skuadër të re.

Asistionline.com nga burime poashtu të sigurta merr vesh poashtu se Mehmeti është duke u kërkuar nga tre skuadra të me emër në Superligën e baskebollit por për shkak se bisedimet janë në zhvillim e sipër emrat e skuadrave në fjalë nuk po i zbulojmë./Asistionline.com.

Komentet janë të mbyllura.