Basketboll

ERJON KASTRATI KONFIRMOI BISEDIMET ME KËTË SKUADËR TË MADHE KOSOVARE

Ylli kosovar, Erjon Kastrati, nuk ka pasur një sezonë për mbamendje te skuadra sllovene Olimpija pasi për një përiudhë kohore ishte i lënduar dhe më pas trajneri kampionëve të shumëfishtë të Sllovenisë nuk i dha hapësirë në ekip, shkruan Asistionline.com.

Erjon Kastrati ishte mysafir në episodin 389 të Asistin dhe në pytjen rreth të ardhmën së tij, ai fillimisht tha se ka kontratë me Olimpinë edhe për një vit por konfirmoi që është në bisedime me zyrtarët e Z Mobile Prishtinës./Asistionline.com

Komentet janë të mbyllura.