Basketboll

SOT NDESHJA E FUNDIT E FAZËS SË GRUPEVE

Prishtinë (AsistiOnline) – Sonte Përfaqësuesja e Kosovës U-20 luan ndeshjen e fundit në Kampionatin Evropian – Divizioni B, sa i përket fazës së grupeve.

Djemtë tanë sonte luajnë kundër Suedisë, një rival tejet i papërshtatshëm dhe që nuk pritet të jetë aspak e lehtë kundër tyre. Andaj duhet të kihet kujdes ndaj tyre, por edhe të synohet fitorja.

Ndeshja e sontme ndaj suedezëve nis në ora 19:15 dhe rezultatin pas çdo çereku e gjeni në AsistiOnline.com

Komentet janë të mbyllura.