Basketboll

KOSOVA(U-18M) ZHVILLON NDESHJEN E KATËRT NË EVROPIAN

Prishtinë (AsistiOnline) – Ditën e sotme Kosova U-18 në konkurencën e meshkujve do ta luajë ndeshjen e katërt në kuadër të Kampionatit Evropian – Divizioni B që po mbahet në Oradea të Rumanisë.

Ditën e sotme, djemtë tanë do të përballen me Bjellorusinë, një ekip tejet i respektuar dhe që ka bilanc pozitiv në këtë evropian.

Kosova ndeshjen ndaj Bjellorusisë, sonte e zhvillon në ora 19:45 dhe shpresojmë në rezultat pozitiv të djelmoshave tanë.

Komentet janë të mbyllura.