Basketboll

GOLDEN EAGLE YLLI VAZHDON BASHKËPUNIMIN ME KATËR LOJTARË VENDORË

Prishtinë(AsistiOnline) – Skuadra e Golden Eagle Yllit e ka nisur kampanjën e organizimit për stinorin e ri para disa ditësh.

Ndërsa sot therandasit kanë konfirmuar, vazhdimin e bashkëpunimit me katërshen vendore, Egzon Kuçi, Drilon e Altin Shala si dhe Getoar Arifaj.

Lojtarët në fjalë, janë prodhim  apo produkte të shkollës së basketbollit që funksionon në kuadër të Golden Eagle Yllit.

 

Komentet janë të mbyllura.