Basketboll

QALLAKU RINOVON ME RAHOVECIN

Prishtinë(AsistiOnline) – Skuadra e Rahovecit po vazhdon me konsolidimin e skuadrës për stinorin e ri, shkruan AsistiOnline.com

”Vreshtarët” sot kanë publikuar lajmin se kanë vazhduar bashkëpunimin me fundorin pejanë, Arian Qallaku.

Qallaku do të mbetet pjesë e Rahovecit edhe për një stinor, kështu ka bërë me dije skuadra nga qyteti i vreshtave nëpërmjet një postimi në Facebook.

Qallaku edhe në stinorin e kaluar ishte pjesë e pejanëve dhe ishte ndër individët më të dalluar aty.

Komentet janë të mbyllura.