Basketboll

Ç1: ANGLEZËT NË EPËRSI NDAJ KOSOVËS

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes së fundit parakualifikuese pêr Eurobasket, ndërmjet Britanisë së Madhe dhe Kosovës.

Pas çerekut të parë, avantazhin e ka ekipi nikoqir me rezultatin 24-12.

Tek Kosova deri tani po dallohen, Drilon Hajrizi e Dardan Berisha me nga 6 pikë.

Komentet janë të mbyllura.