Basketboll

YLLI ZYRTARIZON LAJMIN E ASISTIT: ZEKIQI ARDHJA E TYRE E RE

Prishtinë(AsistiOnline) – Golden Eagle Ylli e ka zyrtarizuar lajmin e AsistitOnline, për kalimin e Samir Zekiqit në radhët e tyre.

AsistiOnline kishte raportuar paradite, për arritjen e marrëveshjes së therandasve me lojtarin mitrovicas dhe kështu edhe ndodhi.

Zekiqi pritet të jetë ndihmesë e madhe për ekipin therandas që sivjet synon titullin e kampionit në elitën e basketbollit kosovar.

Komentet janë të mbyllura.