Basketboll

EKSKLUZIVE: PRISHTINA FILLON STËRVITJET NËN-URDHËRAT E LOCIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Skuadra e Sigal Prishtinës tashmë i ka nisur përgatitjet për stinorin e ri nën-urdhërat e Bujar Locit.

AsistiOnline.com mësuar ekskluzivisht se kampionët aktualë të vendit, kanë nisur përgatitjet për stinorin e ri ditën e djeshme.

Poashtu AsistiOnline ka mësuar se skuadrës në stërvitje po i prinë, trajneri pejanë Bujar Loci. Dhe në ditët e ardhshme skuadra pritet të kompletohet dhe të definohet çdo gjë.

Komentet janë të mbyllura.