Basketboll

RAHOVECI MPOSHT NGUSHTË FERONIKELIN NË MIQËSORE

Prishtinë(AsistiOnline) – Dy skuadrat e elitës së basketbollit kosovar, Rahoveci dhe Feronikeli kanë zhvilluar një ndeshje miqësore sot.

Në këtë ndeshje përgatitëse, Rahoveci ka mposhtur ngushtë skuadrën e Feronikelit 81-76.

Të dyja ekipet ju dhanë mundësinë të gjithë lojtarëve për paraqitje.

Komentet janë të mbyllura.