Basketboll

PESËSHET E PARA: BASHKIMI-LIPJANI

Prishtinë(AsistiOnline) – Sonte starton stinorin 2019-20 në elitën e basketbollit kosovar.

Në planprogram është ndeshja hapëse, Bashkimi – Lipjani dhe trajnerët kanë publikuar pesëshet e para:

Bashkimi: Ross, Brigdeman, Karanezi, Biraj, Mala.

Lipjani: Vitia, Ejupi, Hasani, Petic, Rashiti.

Komentet janë të mbyllura.