Basketboll

MBYLLET PJESA E PARË: EPËRSI E LEHTË E YLLIT NDAJ NIKLIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së dytë në xhiro’në e parë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Golden Eagle Yllit dhe Feronikelit.

Pas pjesës së parë po vazhdon të avancojë lehtë skuadra e Golden Eagle Yllit me rezultatin 56-46

Tek Golden Eagle Ylli deri tani po dallohen, Adger dhe Samir Zekiqi me nga 16 pikë.

Tek debutuesit e Superligës, po dallohen, Arti Hajdari 17 pikë dhe Huggins me 10 pikë

Komentet janë të mbyllura.