Basketboll

MBYLLET PJESA E PARË NË PRIZREN: PEJA NË AVANTAZH

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së tretë në xhiro’në e parë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Ponte Prizrenit dhe Pejës

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Pejës 33-42..

Tek Ponte Prizreni deri tani po dallohet, Malcolm Canada me 9 pikë.

Tek Peja, po dallohet, Armstread me 14 pikë.

Komentet janë të mbyllura.