Basketboll

PESËSHET E PARA: TREPÇA-BASHKIMI

Prishtinë(AsistiOnline) – Ju sjellim pesëshet e para të ndeshjes së parë për xhiron e dytë në Superligën e Kosovës në Basketboll.

Në këtë sfidë përballen, Trepça-Bashkimi dhe të dy trajnerët kanë publikuar pesëshet e para para nisjes së sfidës.

Trepça starton kështu: Hanes, Boyce, Haxhiu, Azemi, Musa.

Bashkimi starton me këtë pesëshe: Ross, Brigdeman, Karanezi, Biraj, Mala.

Komentet janë të mbyllura.