Ç1: YLLI ME EPËRSI NË LIPJAN

0

Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes së tretë në xhiro’në e dytë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Lipjanit dhe Golden Eagle Yllit.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Yllit 17-26.

Tek Lipjani po dallohet, Stuckey me 9 pikë.

Tek Golden Eagle Ylli deri tani po dallohet, Adger me 13 pikë.