Basketboll

MBYLLET PJESA E PARË: YLLI NË AVANTAZH TË LARTË NDAJ LIPJANIT

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së tretë në xhiro’në e dytë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Lipjanit dhe Golden Eagle Yllit.

Pas pjesës së parë po avancon skuadra e Yllit 39-60.

Tek Lipjani po dallohet, Stuckey me 23 pikë.

Tek Golden Eagle Ylli deri tani po dallohet, Kuqi me 20 pikë.

Komentet janë të mbyllura.