Basketboll

MBYLLET PJESA E PARË: TREPÇA ME EPËRSI NË THERANDË

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së dytë në xhiro’në e tretë në Superligën e Kosovës sonë për stinorin e ri, ndërmjet Yllit dhe Trepçës.

Pas pjesës së parë po avancon, skuadra mysafire e Trepçës me shifrat 41-45.

Tek Ylli pas pjesës së parë po dallohen, Samir Zekiqi me 13 pikë e Valon Bunjaku me 10 sosh.

Tek Trepça deri tani po dallohet, D.J Hanes me 14 pikë e Besnik Azemi me 10 pikë.

Komentet janë të mbyllura.