Basketboll

Ç1: CLUJI ME EPËRSI TË NGUSHTË NDAJ RAHOVECIT

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes së dytë në ndeshjen kthyese të vlefshme për FIBA Europe Cup, Clujit dhe Rahovecit.

Pas çerekut të parë po avancon skuadra vendase Cluj me rezultat 22-18.

Tek Rahoveci po dallohet, Howard me 5 pikë.

Tek Cluji deri tani po dallohet, Richard me 8 pikë.

Komentet janë të mbyllura.