Ç3: CLUJI AFËR KUALIFIKIMIT

0

Prishtinë(AsistiOnline) – Ka përfunduar çereku i tretë i ndeshjes së dytë në ndeshjen kthyese të vlefshme për FIBA Europe Cup, Clujit dhe Rahovecit.

Pas çerekut të tretë po avancon skuadra vendase Cluj me rezultat 72-31.

Tek Rahoveci po dallohet, Gunjina me 11 pikë.

Tek Cluji deri tani po dallohet, Kalnichenko me 17 pikë.